AB AUTOSERVIS, spol. s r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


AB AUTOSERVIS, spol. s r.o.

Naša spoločnosť AB Autoservis spol. s r.o. ako nástupná spoločnosť firiem Daewoo auto s.r.o. a AB Auto spol. s r.o. sa zaoberá predajom a servisom aut od roku 1996. Od roku 2004 sme boli autorizovaným predajcom a servisom vozidiel Chevrolet. Naša snaha o neustále zlepšovanie, bola korunovaná v roku 2013, kedy sme dosiahli najlepší trhový podiel v predaji nových vozidiel Chevrolet vrámci celej sieti v SR.

Po rozhodnutí spoločnosti GM o ukončení predaja nových vozidiel Chevrolet v Europe (okrem kultového Camara a Corvetty), sme hľadali nové možnosti uplatnenia sa na trhu. Už na základe vstupných rozhovorov s vedením MMSK, kde sa prezentovali s reálnym pohľadom na automobilový trh na Slovensku a možnosti doviesť do nášho regiónu kvalitnú japonskú značku, sme usúdili, že spolupráca pri predaji a servise automobilov MITSUBISHI bude tá správna voľba.

Doterajší priebeh prezentácie značky MITSUBISHI a spätná väzba od našich verných resp. nových zákazníkov nám dáva za pravdu o správnosti tohto rozhodnutia.

Naším cieľom je i nadaľej sa snažiť o čo najväčšiu spokojnosť zákazníka, aby s kúpou vozidla Mitsubishi nadobudol maximálnu istotu a komfort s poskytovanými službami našej spoločnosti.

Maximálne 5-hviezdičkové ocenenie za zákaznícku spokojnosť

Dbáme na to, aby zákazníci boli s našimi službami maximálne spokojní a radi sa k nám vracali. Ako ocenenie našej snahy sme v roku 2023 získali maximálne päťhviezdičkové hodnotenie za zákaznícku spokojnosť od európskeho zastúpenia Mitsubishi Motors Europe.

Diplom - zákaznická spokojenost