AB AUTOSERVIS, spol. s r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


Celkom nový Outlander 4x4

 

Na slovenskom trhu už v roku 2024

Ohromujúci Outlander Plug-in Hybrid kombinuje ekologickú jazdu s dostatočným výkonom na cestách aj mimo nich. Najvyspelejší a unikátny plug-in hybridný pohon Mitsubishi kombinuje dva elektromotory a zážihový motor, ktorý vám poskytuje to najlepšie z oboch svetov.

Nový Outlander PHEV prináša ešte lepší zážitok z jazdy vďaka vylepšenému systému 4x4 S-AWC. Pohon vyvinutý na základoch slávneho dedičstva z pretekov rallye využíva sedem jazdných režimov, ktoré vám poskytujú výnimočnú kontrolu a manévrovateľnosť za všetkých jazdných a poveternostných podmienok.

Vďaka vyššej kapacite batérie a väčšej palivovej nádrži má nový Outlander PHEV ešte väčší výkon a dojazd, kamkoľvek a kedykoľvek to potrebujete.

 

Navrhnuté s citom pre detail

Ikonický exteriér nového Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 sprostredkováva intenzívny pocit sebavedomia a sily, zatiaľ čo prepracovaný interiér dokonale spája luxus a funkčnosť.

Luxusný interiér

Vitajte v oáze pokoja a luxusu. Kabína modelu Outlander Plug-in Hybrid 4x4 je navrhnutá tak, aby uspokojila aj tých najnáročnejších. Všetko je zamerané na vodiča, a tak budete mať všetky potrebné funkcie po ruke, aby bolo zaručené maximálne pohodlie a funkčnosť.

 

Bezpečnosť a technológie

Intuitívna technológia Mitsubishi v spojení s integrovaným systémom MiTEC poskytujú funkcie novej generácie a zaručujú bezpečnosť v každej situácii. Tieto významné bezpečnostné prvky v spojení s karosériou Mitsubishi Reinforced Impact Safety Evolution (RISE) znamenajú, že si môžete byť istí, že šoférujete jedno z najbezpečnejších vozidiel na ceste.

 

Vytvorte si vlastnú cestu

Systém pohonu všetkých kolies 4x4 S-AWC ideálne prenáša krútiaci moment na všetky kolesá s rýchlou odozvou a optimalizuje rýchlosť aj brzdnú silu na každom kolese, aby poskytoval väčší výkon a stabilitu, ak ste kdekoľvek.

Vytvorte si vlastnú cestu vďaka siedmim jazdným režimom, ktoré vám poskytnú slobodu jazdy na cestách aj v teréne za každých podmienok.

 

Nová úroveň komfortu

Prispôsobiteľný tretí rad sedadiel vám ponúka mnoho možností pri plánovaní vášho ďalšieho výletu za dobrodružstvom.

VIP sedenie pre každého. Nový Outlander PHEV 4x4 ponúka tri rady priestranných sedadiel pre až sedem cestujúcich, zatiaľ čo premyslené usporiadanie sedadiel poskytuje každému dostatok priestoru, aby sa mohol natiahnuť a užiť si jazdu v úplnom pohodlí.

* Jedná sa o ilustratívne fotografie modelu pre mimoeurópske trhy. Vývoj verzie pro európsky trh ešte nie je dokončený. Nový Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 ešte nebol homologovaný pre slovenský trh a vozidlo zatiaľ nie je k dispozícii na predaj.

Chcete byť medzi prvými, kto sa dozvie viac o tomto modeli?

:*
:*
:
:*
:*
:*
:*

Návštevník webu odoslaním formulára potvrdzuje, že bol oboznámený s Informačným oznámením o spracovaní osobných údajov.

* povinná položka