AB AUTOSERVIS, spol. s r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


ASX Bonus Program

Využite teraz akčnú zľavu pre existujúcich zákazníkov SUV modelov ASX, Eclipse Cross a Outlander a kúpte si nové ASX s bonusom až 1 250 EUR!

Vernosť sa vypláca a my si veľmi vážime priazne našich zákazníkov. Získanie zvýhodnenia na nové vozidlo nebolo nikdy jednoduchšie. U akéhokoľvek nášho autorizovaného predajcu stačí doložiť vlastníctvo rodinného alebo firemného vozidla kópiou veľkého technického preukazu. Po doložení vám predajca pripraví ponuku priamo pre vás.

Neváhajte a nechajte si zaslať ponuku na svoje vysnívané ASX ešte dnes!

 

Sloboda objavovať

Posaďte sa za volant a nové Mitsubishi ASX vám vzápätí vyčarí úsmev na tvári. Kompaktný dizajn SUV uľahčuje pohyb v hustej premávke. Pohodlne v ňom môže cestovať päť osôb, navyše je vybavené najnovšími asistenčnými systémami, takže môžete cestovať po meste s úplnou istotou.

 

Mestské SUV

Toto dynamické SUV je snom vodičov z veľkých miest. Je radosť ho riadiť, ľahko sa s ním parkuje a široká ponuka pohonných jednotiek siaha od klasických úsporných spaľovacích motorov s nízkymi emisiami po úchvatný plug-in hybrid. S tvarovanou kapotou, výraznými LED svetlometmi a výraznou maskou chladiča pôsobí nové Mitsubishi ASX veľmi sebavedome, ako stvorené pre mesto.

Malé detaily, ktoré vám vyčaria úsmev na tvári

Jednoduchým stlačením spínača môže vodič zapnúť vyhrievanie volantu pre maximálne pohodlie. V chladnom období sa nič nevyrovná príjemnému a teplému sedadlu. ASX má vyhrievané sedadlá pre vodiča aj spolujazdca. Panoramatická strecha má na výber 4 nastavenia, takže si ju môžete upraviť podľa svojich preferencií. Panoramatická strecha púšťa do interiéru viac slnečného svitu a vytvára tak uvoľnenejšiu atmosféru.

Špičkové technológie

Rovnako ako všetky naše vozidlá je aj nové Mitsubishi ASX vybavené najnovšími inteligentnými systémami, ktoré podporujú bezpečnejšiu jazdu a chránia vás aj vašich spolucestujúcich na vašich cestách.

Priamo pred vodičom je plnofarebný multiinformačný displej. Obsahuje ukazovateľ rýchlosti a tachometer, poskytuje vám aktuálne informácie o jazde, zvolený jazdný režim a ďalšie. Vzhľad obrazovky si môžete prispôsobiť tak, aby vám čo najlepšie vyhovoval.

*Ponuka platí do 30. 9. Dovozca si vyhradzuje právo na zmenu či zrušenie ponuky bez predchádzajúceho upozornenia